Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
B-klasa » Stal Stalowa Wola III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Jutrzenka Kopki | 24 | 60 | 20 | 0 | 4 | 84-27 | 10 | 0 | 2 | 38-10 | 10 | 0 | 2 | 46-17 | ||||||
2. | KS Jarocin | 24 | 51 | 16 | 3 | 5 | 88-36 | 11 | 1 | 0 | 55-13 | 5 | 2 | 5 | 33-23 | ||||||
3. | LKS Brzyska Wola | 24 | 48 | 15 | 3 | 6 | 73-38 | 8 | 3 | 1 | 45-22 | 7 | 0 | 5 | 28-16 | ||||||
4. | LZS Rzeczyca Długa | 24 | 45 | 14 | 3 | 7 | 82-48 | 8 | 1 | 3 | 49-26 | 6 | 2 | 4 | 33-22 | ||||||
5. | Jagiełło Pilchów | 24 | 39 | 12 | 3 | 9 | 64-40 | 7 | 0 | 5 | 38-18 | 5 | 3 | 4 | 26-22 | ||||||
6. | Wiktoria Wolina | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 62-81 | 7 | 1 | 4 | 34-38 | 4 | 2 | 6 | 28-43 | ||||||
7. | LKS Glinianka | 24 | 35 | 11 | 2 | 11 | 46-60 | 6 | 0 | 6 | 24-31 | 5 | 2 | 5 | 22-29 | ||||||
8. | SKS Racławice | 24 | 34 | 11 | 1 | 12 | 50-67 | 8 | 0 | 4 | 34-31 | 3 | 1 | 8 | 16-36 | ||||||
9. | Grabniak Hucisko | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 47-51 | 6 | 2 | 4 | 28-19 | 3 | 2 | 7 | 19-32 | ||||||
10. | Milenium Bieliny | 24 | 29 | 9 | 2 | 13 | 50-61 | 5 | 2 | 5 | 27-21 | 4 | 0 | 8 | 23-40 | ||||||
11. | LZS Bieliniec | 24 | 22 | 7 | 1 | 16 | 42-66 | 5 | 1 | 6 | 22-28 | 2 | 0 | 10 | 20-38 | ||||||
12. | WKS Kurzyna | 24 | 12 | 3 | 3 | 18 | 27-85 | 3 | 2 | 7 | 14-26 | 0 | 1 | 11 | 13-59 | ||||||
13. | LZS Majdan Zbydniowski | 24 | 8 | 2 | 2 | 20 | 31-92 | 2 | 2 | 8 | 20-38 | 0 | 0 | 12 | 11-54 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | |||||||||
1 | Jutrzenka Kopki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
2 | KS Jarocin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
3 | LKS Brzyska Wola |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
4 | LZS Rzeczyca Długa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
5 | Jagiełło Pilchów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
6 | Wiktoria Wolina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
7 | LKS Glinianka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
8 | SKS Racławice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
9 | Grabniak Hucisko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
10 | Milenium Bieliny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
11 | LZS Bieliniec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
12 | WKS Kurzyna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
13 | LZS Majdan Zbydniowski |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
*** - obustronny walkower |
Kolejka 1 - 12 sierpnia |
Pauza: LZS Majdan Zbydniowski. | |||
Milenium Bieliny | 1-2 | Grabniak Hucisko | |
SKS Racławice | 1-0 | LZS Rzeczyca Długa | |
Jutrzenka Kopki | 4-1 | Wiktoria Wolina | |
LKS Brzyska Wola | 8-1 | WKS Kurzyna | |
LKS Glinianka | 0-4 | KS Jarocin | |
(wo) | |||
na boisku 2-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Jagiełło Pilchów | 3-1 | LZS Bieliniec |
Kolejka 2 - 15 sierpnia |
Pauza: LZS Bieliniec. | |||
KS Jarocin | 2-0 | Jagiełło Pilchów | |
WKS Kurzyna | 0-0 | LKS Glinianka | |
Wiktoria Wolina | 3-2 | LKS Brzyska Wola | |
LZS Rzeczyca Długa | 1-5 | Jutrzenka Kopki | |
Grabniak Hucisko | 0-0 | SKS Racławice | |
LZS Majdan Zbydniowski | 3-4 | Milenium Bieliny |
Kolejka 3 - 19 sierpnia |
Pauza: Milenium Bieliny. | |||
SKS Racławice | 6-3 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Jutrzenka Kopki | 6-1 | Grabniak Hucisko | |
LKS Brzyska Wola | 2-2 | LZS Rzeczyca Długa | |
LKS Glinianka | 0-4 | Wiktoria Wolina | |
(wo) | |||
na boisku 5-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Jagiełło Pilchów | 10-0 | WKS Kurzyna | |
LZS Bieliniec | 1-0 | KS Jarocin |
Kolejka 4 - 26 sierpnia |
Pauza: KS Jarocin. | |||
WKS Kurzyna | 2-5 | LZS Bieliniec | |
Wiktoria Wolina | 1-3 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Rzeczyca Długa | 1-3 | LKS Glinianka | |
Grabniak Hucisko | 1-2 | LKS Brzyska Wola | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-5 | Jutrzenka Kopki | |
Milenium Bieliny | 1-2 | SKS Racławice |
Kolejka 5 - 2 września |
Pauza: SKS Racławice. | |||
Jutrzenka Kopki | 4-1 | Milenium Bieliny | |
LKS Brzyska Wola | 4-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LKS Glinianka | 3-2 | Grabniak Hucisko | |
Jagiełło Pilchów | 4-0 | LZS Rzeczyca Długa | |
LZS Bieliniec | 3-3 | Wiktoria Wolina | |
KS Jarocin | 4-2 | WKS Kurzyna |
Kolejka 6 - 9 września |
Pauza: WKS Kurzyna. | |||
Wiktoria Wolina | 0-5 | KS Jarocin | |
LZS Rzeczyca Długa | 5-2 | LZS Bieliniec | |
Grabniak Hucisko | 1-1 | Jagiełło Pilchów | |
LZS Majdan Zbydniowski | 4-5 | LKS Glinianka | |
Milenium Bieliny | 2-1 | LKS Brzyska Wola | |
SKS Racławice | 1-6 | Jutrzenka Kopki |
Kolejka 7 - 16 września |
Pauza: Jutrzenka Kopki. | |||
LKS Brzyska Wola | 4-2 | SKS Racławice | |
LKS Glinianka | 3-5 | Milenium Bieliny | |
Jagiełło Pilchów | 4-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Bieliniec | 3-0 | Grabniak Hucisko | |
(wo) | |||
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
KS Jarocin | 2-2 | LZS Rzeczyca Długa | |
WKS Kurzyna | 1-2 | Wiktoria Wolina |
Kolejka 8 - 23 września |
Pauza: Wiktoria Wolina. | |||
LZS Rzeczyca Długa | 7-1 | WKS Kurzyna | |
Grabniak Hucisko | 3-0 | KS Jarocin | |
(wo) | |||
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 0-3 | LZS Bieliniec | |
Milenium Bieliny | 1-2 | Jagiełło Pilchów | |
SKS Racławice | 6-1 | LKS Glinianka | |
Jutrzenka Kopki | 1-0 | LKS Brzyska Wola |
Kolejka 9 - 30 września |
Pauza: LKS Brzyska Wola. | |||
LKS Glinianka | 0-3 | Jutrzenka Kopki | |
Jagiełło Pilchów | - | SKS Racławice | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 74. minucie przy stanie 1-3 | |||
LZS Bieliniec | 0-5 | Milenium Bieliny | |
KS Jarocin | 6-2 | LZS Majdan Zbydniowski | |
WKS Kurzyna | 0-1 | Grabniak Hucisko | |
Wiktoria Wolina | 2-5 | LZS Rzeczyca Długa |
Kolejka 10 - 7 października |
Pauza: LZS Rzeczyca Długa. | |||
Grabniak Hucisko | 9-1 | Wiktoria Wolina | |
LZS Majdan Zbydniowski | 4-0 | WKS Kurzyna | |
Milenium Bieliny | 5-4 | KS Jarocin | |
SKS Racławice | 5-1 | LZS Bieliniec | |
Jutrzenka Kopki | 3-0 | Jagiełło Pilchów | |
(wo) | |||
na boisku 2-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LKS Brzyska Wola | 6-1 | LKS Glinianka |
Kolejka 11 - 14 października |
Pauza: LKS Glinianka. | |||
Jagiełło Pilchów | 1-2 | LKS Brzyska Wola | |
LZS Bieliniec | 1-3 | Jutrzenka Kopki | |
KS Jarocin | 5-2 | SKS Racławice | |
WKS Kurzyna | 2-3 | Milenium Bieliny | |
Wiktoria Wolina | 6-3 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LZS Rzeczyca Długa | 5-3 | Grabniak Hucisko |
Kolejka 12 - 21 października |
Pauza: Grabniak Hucisko. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 0-3 | LZS Rzeczyca Długa | |
Milenium Bieliny | 0-3 | Wiktoria Wolina | |
(wo) | |||
na boisku 1-2 | |||
SKS Racławice | 6-2 | WKS Kurzyna | |
Jutrzenka Kopki | 5-2 | KS Jarocin | |
LKS Brzyska Wola | 2-1 | LZS Bieliniec | |
LKS Glinianka | 2-4 | Jagiełło Pilchów |
Kolejka 13 - 28 października |
Pauza: Jagiełło Pilchów. | |||
LZS Bieliniec | 2-3 | LKS Glinianka | |
KS Jarocin | 3-0 | LKS Brzyska Wola | |
WKS Kurzyna | 1-8 | Jutrzenka Kopki | |
Wiktoria Wolina | 4-3 | SKS Racławice | 4 listopada, 13:00 |
LZS Rzeczyca Długa | 5-2 | Milenium Bieliny | |
Grabniak Hucisko | 3-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 14 - 6 kwietnia |
Pauza: LZS Majdan Zbydniowski. | |||
Grabniak Hucisko | 1-0 | Milenium Bieliny | |
LZS Rzeczyca Długa | 10-0 | SKS Racławice | |
Wiktoria Wolina | 2-8 | Jutrzenka Kopki | |
WKS Kurzyna | 0-3 | LKS Brzyska Wola | |
(wo) | |||
na boisku 0-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
KS Jarocin | 3-1 | LKS Glinianka | |
LZS Bieliniec | 3-2 | Jagiełło Pilchów |
Kolejka 15 - 13 kwietnia |
Pauza: LZS Bieliniec. | |||
Jagiełło Pilchów | 1-2 | KS Jarocin | |
LKS Glinianka | 3-0 | WKS Kurzyna | |
LKS Brzyska Wola | 5-4 | Wiktoria Wolina | |
Jutrzenka Kopki | 0-2 | LZS Rzeczyca Długa | |
SKS Racławice | 1-3 | Grabniak Hucisko | |
Milenium Bieliny | 7-0 | LZS Majdan Zbydniowski |
Kolejka 16 - 20 kwietnia |
Pauza: Milenium Bieliny. | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 4-0 | SKS Racławice | |
(wo) | |||
na boisku 4-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
Grabniak Hucisko | 1-2 | Jutrzenka Kopki | |
LZS Rzeczyca Długa | 2-0 | LKS Brzyska Wola | |
Wiktoria Wolina | 3-2 | LKS Glinianka | |
WKS Kurzyna | 0-3 | Jagiełło Pilchów | |
KS Jarocin | 7-1 | LZS Bieliniec |
Kolejka 17 - 27 kwietnia |
Pauza: KS Jarocin. | |||
LZS Bieliniec | 3-0 | WKS Kurzyna | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 | |||
Jagiełło Pilchów | 7-1 | Wiktoria Wolina | |
LKS Glinianka | 4-2 | LZS Rzeczyca Długa | |
LKS Brzyska Wola | 3-1 | Grabniak Hucisko | |
Jutrzenka Kopki | 7-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
SKS Racławice | 1-0 | Milenium Bieliny |
Kolejka 18 - 1 maja |
Pauza: SKS Racławice. | |||
Milenium Bieliny | 3-0 | Jutrzenka Kopki | |
(wo) | |||
na boisku 2-6; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 1-5 | LKS Brzyska Wola | |
Grabniak Hucisko | 0-1 | LKS Glinianka | |
LZS Rzeczyca Długa | 3-3 | Jagiełło Pilchów | |
Wiktoria Wolina | 2-0 | LZS Bieliniec | |
WKS Kurzyna | 0-0 | KS Jarocin |
Kolejka 19 - 4 maja |
Pauza: WKS Kurzyna. | |||
KS Jarocin | 7-2 | Wiktoria Wolina | |
LZS Bieliniec | 3-6 | LZS Rzeczyca Długa | |
Jagiełło Pilchów | 3-2 | Grabniak Hucisko | |
LKS Glinianka | 1-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
LKS Brzyska Wola | 5-0 | Milenium Bieliny | |
Jutrzenka Kopki | 1-2 | SKS Racławice |
Kolejka 20 - 11 maja |
Pauza: Jutrzenka Kopki. | |||
SKS Racławice | 0-7 | LKS Brzyska Wola | |
Milenium Bieliny | 2-2 | LKS Glinianka | |
LZS Majdan Zbydniowski | 0-3 | Jagiełło Pilchów | |
(wo) | |||
na boisku 1-1, w drużynie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy | |||
Grabniak Hucisko | 3-2 | LZS Bieliniec | |
LZS Rzeczyca Długa | 3-2 | KS Jarocin | |
Wiktoria Wolina | 4-3 | WKS Kurzyna |
Kolejka 21 - 18 maja |
Pauza: Wiktoria Wolina. | |||
WKS Kurzyna | 3-0 | LZS Rzeczyca Długa | |
KS Jarocin | 4-1 | Grabniak Hucisko | |
LZS Bieliniec | 3-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
Jagiełło Pilchów | 5-0 | Milenium Bieliny | |
LKS Glinianka | 2-1 | SKS Racławice | |
LKS Brzyska Wola | 0-3 | Jutrzenka Kopki |
Kolejka 22 - 25 maja |
Pauza: LKS Brzyska Wola. | |||
Jutrzenka Kopki | 2-0 | LKS Glinianka | |
SKS Racławice | 2-1 | Jagiełło Pilchów | |
Milenium Bieliny | 3-0 | LZS Bieliniec | 18 czerwca, 18:00 |
(wo) | |||
drużyna gości nie dojechali | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 0-6 | KS Jarocin | |
Grabniak Hucisko | 5-2 | WKS Kurzyna | |
LZS Rzeczyca Długa | 3-4 | Wiktoria Wolina |
Kolejka 23 - 1 czerwca |
Pauza: LZS Rzeczyca Długa. | |||
Wiktoria Wolina | 1-1 | Grabniak Hucisko | |
WKS Kurzyna | 3-0 | LZS Majdan Zbydniowski | |
(wo) | |||
na boisku 8-0, goście zeszli z boiska | |||
KS Jarocin | 5-0 | Milenium Bieliny | |
LZS Bieliniec | 0-3 | SKS Racławice | |
(wo) | |||
na boisku 4-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik | |||
Jagiełło Pilchów | 0-3 | Jutrzenka Kopki | |
(wo) | |||
na boisku 4-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik | |||
LKS Glinianka | 2-3 | LKS Brzyska Wola |
Kolejka 24 - 8 czerwca |
Pauza: LKS Glinianka. | |||
LKS Brzyska Wola | 4-4 | Jagiełło Pilchów | |
Jutrzenka Kopki | 2-1 | LZS Bieliniec | |
SKS Racławice | 3-6 | KS Jarocin | |
Milenium Bieliny | 2-2 | WKS Kurzyna | |
LZS Majdan Zbydniowski | 2-2 | Wiktoria Wolina | |
Grabniak Hucisko | 1-8 | LZS Rzeczyca Długa |
Kolejka 25 - 15 czerwca |
Pauza: Grabniak Hucisko. | |||
LZS Rzeczyca Długa | 4-1 | LZS Majdan Zbydniowski | |
Wiktoria Wolina | 6-3 | Milenium Bieliny | |
WKS Kurzyna | 2-1 | SKS Racławice | |
KS Jarocin | 7-0 | Jutrzenka Kopki | |
LZS Bieliniec | 0-3 | LKS Brzyska Wola | |
Jagiełło Pilchów | 0-3 | LKS Glinianka | |
(wo) | |||
na boisku 4-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik |
Kolejka 26 - 22 czerwca |
Pauza: Jagiełło Pilchów. | |||
LKS Glinianka | 4-3 | LZS Bieliniec | |
LKS Brzyska Wola | 2-2 | KS Jarocin | |
Jutrzenka Kopki | 3-0 | WKS Kurzyna | |
(wo) | |||
przerwany w 78. minucie przy stanie 3-2, goście zeszli z boiska | |||
SKS Racławice | 2-1 | Wiktoria Wolina | |
Milenium Bieliny | 0-3 | LZS Rzeczyca Długa | |
(wo) | |||
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika | |||
LZS Majdan Zbydniowski | 2-2 | Grabniak Hucisko |
SOKÓŁ II NISKO | 6:3 | WKS KURZYNA |
2011-09-11, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 6 | |||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||
|
dzisiaj: 3, wczoraj: 41
ogółem: 335 253
statystyki szczegółowe